W3C Accessibility

Text Size IncreaseSize ResetSize DecreaseSize | Color Reset Theme Blue Theme Black Theme Brown Theme

Manual & Procedur MS ISO 9001:2008 Manual & Procedur MS ISO 9001:2008

 Ibu Pejabat  I    JPNIN Perlis  I    JPNIN Kedah  I    JPNIN Pulau Pinang  I    JPNIN Perak  I    JPNIN N. Sembilan  I    JPNIN WP Putrajaya  I    JPNIN WP Kuala Lumpur  I    JPNIN WP Labuan  I   JPNIN Melaka  I   JPNIN Pahang  I   JPNIN Kelantan  I   JPNIN Terengganu  I   JPNIN Sabah   I   JPNIN Sarawak  I   JPNIN Selangor  I   JPNIN Johor

DIREKTORI

 

NAMA & ALAMAT NO TELEFON PEJABAT
  Jabatan Perpaduan Negara dan Integrasi Nasional
  Negeri Kedah
  Aras 3, Zon B, Wisma Persekutuan,
  Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
  06550 Bandar Muadzam Shah, Kedah
04-7310615
  Pejabat Perpaduan Daerah Kulim/Bandar Baharu
  d/a Pusat Aktiviti Perpaduan
  Daerah Kulim, 09000 Kulim, Kedah
04-4906134
  Pejabat Perpaduan Daerah Kuala Muda/Yan
  No. 1, Tingkat 4, Wisma Keladi,
  Jalan Bank, 08000 Sg. Petani, Kedah
04-4213242
  Pejabat Perpaduan Daerah Pendang
  No 7-A, Bangunan MDP, 06700 Pendang, Kedah
04-7597199
  Pejabat Perpaduan Daerah Baling
  Bangunan Pusat Komuniti Rukun Tetangga,
  09100 Jalan Sultan Abdul Halim, Baling, Kedah
04-4701379
  Pejabat Perpaduan Daerah Langkawi
  Kg. Air Mata, Jalan Padang Mat Sirat,
  07000 Langkawi, Kedah
04-9558953
  Pejabat Perpaduan Daerah Kota Setar/Padang Terap
  Tingkat 4, Wisma Persekutuan, Jalan Kg. Baru,
  05000 Alor Setar, Kedah
04-7352435
  Pejabat Perpaduan Daerah Kubang Pasu
  Jalan Changloon, 06000 Jitra, Kedah
04-9171358

 Ibu Pejabat  I    JPNIN Perlis  I    JPNIN Kedah  I    JPNIN Pulau Pinang  I    JPNIN Perak  I    JPNIN N. Sembilan  I    JPNIN WP Putrajaya  I    JPNIN WP Kuala Lumpur  I    JPNIN WP Labuan  I   JPNIN Melaka  I   JPNIN Pahang  I   JPNIN Kelantan  I   JPNIN Terengganu  I   JPNIN Sabah   I   JPNIN Sarawak  I   JPNIN Selangor  I   JPNIN Johor

DIREKTORI

 

SENARAI PEGAWAI DAN KAKITANGAN JPNIN NEGERI KEDAH

BIL NAMA PEGAWAI JAWATAN SAMB. NO.TEL.BIMBIT E-MEL @jpnin.gov.my
1 Mohd. Saidi bin Midin Pengarah   012-5029459 mohdsaidi@jpnin.gov.my.
2 Suria binti Baharum Timbalan Pengarah   019-4582006 suria@jpnin.gov.my.
3 Asmarina binti Abo Mansor Penolong Pegawai Tadbir Gred      N3-1   012-4227070 asmarina@jpnin.gov.my
4 Nor Samsidah binti Ibrahim Pembantu Tadbir Gred N4-3   017-5818183 samsidah@jpnin.gov.my.
5 Perjan Kaur a/p Teja Singh Pembantu Tadbir Gred W4-3   012-4127080 perjan@jpnin.gov.my.
6 Low Mei Li Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-3   017-5769989 lowmeili@jpnin.gov.my.
7 Mohd. Yusof bin Daud Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S22 (Kontrak)   017-4559441 mohdyusof@jpnin.gov.my
8 Norliah bin Don Pembantu Tadbir (P/O)   012-4147270 norliah@jpnin.gov.my.
9 Hasniyah binti Hasbullah Pembantu Tadbir (P/O)   019-5115422 Hasniyah.h@jpnin.gov.my.
10 Norhamiza binti Mohd. Laffi Pembantu Tadbir (P/O)   012-5590094 norhamiza@jpnin.gov.my.
11 Nur Jamilah binti Jaafar Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-1   019-5220757 nurjamilah@jpnin.gov.my.
12 Siti Aishah binti Abd Hadi Pembantu Tadbir  (Kew)   012-5498874 sitiaishah@jpnin.gov.my
13 Saad bin Idris Pembantu  Operasi Gred 5-1   013-4859252  
14 Soberi bin Ahmad Pembantu Operasi Gred 5-1   017-4434849  
DAERAH KUBANG PASU – No. Tel:-04-9171358/Fax: 04-9171258
1 Ismail bin Zakaria Pen.Pegawai  Pembangunan Masyarakat Gred S3-2   012-4918243 ismailz@jpnin.gov.my.
2 Ku Aziz bin Ku Mat Esa Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-1    012-5661541 kuazizku@jpnin.gov.my.
3 Intan Syapiza binti Hat -sama-   012-4878029 intansyafiza@jpnin.gov.my.
4 Mohd. Asyraf bin Rosly -sama-   019-4297118 asyraf@jpnin.gov.my.
DAERAH KOTA SETAR/PADANG TERAP – NO.TEL:04-7352435/FAX:04-7352436
1 Noorasemah binti Abdullah Pen.Pegawai Pembangunan Masyarakat S3-2    019-5177937 noorassemah@jpnin.gov.my
2 Hafiza binti Mohamed Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred  S4-1   017-4004373 hafiza@jpnin.gov.my.
3 Abdul Halim bin Alwi -sama-   012-4322243 abdulhalim@jpnin.gov.my.
4 Mohd. Shafirul bin Abdul Satar -sama-   017-4397099 shafirul@jpnin.gov.my.
5 Noor Hasmadi bin Mohd. Noor -sama-   019-4285072 noorhasmadi@jpnin.gov.my.
6 Janny a/p Guanamuthu Pembantu Tadbir Gred N4-1   012-4176484 gjanny@jpnin.gov.my.
7 Zamberi bin Hassan Pembantu Operasi Gred N5-1   012-4410509  
DAERAH PENDANG – TEL:04-7597199/FAX:04-7597198
1 Norsafiza Hayani binti Salehin Pen.Pegawai Pembangunan Masyarakat Gred S3-2   016-5925883 norsafiza@jpnin.gov.my
2 Abdul Aziz bin Ahmad Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S17 (kontrak)   019-4130935 Abdul.aziz@jpnin.gov.my. 
3 Farhan bin Store Pipe Pembantu Pembangunan Masyarakat  Gred S4-1   017-4207344 farhan@jpnin.gov.my.
4 Rusnawati bin Ishak -sama-   019-5932413 rusnawati@jpnin.gov.my.
5 Mohd. Hamizan bin Mohd. Mahadzir Pembantu Operasi Gred S5-1   019-4229204  
DAERAH BALING/SIK – 04-4701379/fax:04-4701379
1 Arisyawati Binti Alaudin Penolong Pegawai Pembangunan Masyarakat    - arisyawati@jpnin.gov.my
2 Ishak bin Mat Diah Pembantu Pembangunan Masyarakat   019-5556453 ishak@jpnin.gov.my.
3 Ashreen binti Saad Pembantu Pembangunan Masyarakat    017-4415562 ashreen@jpnin.gov.my.
4 Mohd. Zawawi bin Md. Adnan Pembantu Pembangunan Masyarakat    012-4722180 mdzawawi@jpnin.gov.my
5 Mohd. Arif bin Khalid Pembantu Pembangunan Masyarakat    013-4353263 mohdarif@jpnin.gov.my.
DAERAH KUALA MUDA/YAN – TEL:04-4213242/FAX:04-4233226
1 Jim Caroline A/P M.S. Jimmy Pegawai Pembangunan Masyarakat(S44)   019-3886499 caroline@jpnin.gov.my
2 Ahmad Shaker bin Mohamad Ali Pen.Pegawai Pembangunan Masyarakat Gred S3-1   019-3886499 Adshaker.ali@jpnin.gov.my.
3 Mohd. Fakhzan bin Nasir Pembantu Pembangunan Masyarakat   019-9841928 mfakhzan@jpnin.gov.my.
4 Hanita binti Ahmad  Pembantu Pembangunan Masyarakat , (Gred S41)   012-5183969 hanita@jpnin.go.my.
5 Ismail bin Yahya -sama-   019-4463910 Ismailyahya@jpnin.gov.my
6 Omardi bin Ismail -sama-   019-4253877 omardi@jpnin.gov.my
7 Nasriza binti Long Pembantu Pembangunan Masyarakat    019-5987681 nasrizalong@jpnin.gov.
8 Hazzyah binti Abdul  Halim -sama-   012-3445266 hazzyah@jpnin.gov.
9 Mohd. Sukeri bin Shahabuddin -sama-   012-5494948 Mohdsukeri@jpnin.gov .
10 Nooraiza binti Abd. Rahman Pembantu Tadbir Gred N4-3   017-4093405 Nooraiza.rahman@jpnin.gov.my.
11 Hazri bin Mohd. Yusof Pembantu Operasi Gred N5-1   017-4636517  
DAERAH KULIM/BANDAR BAHARU – TEL:04-4906134
1 Haji hashim bin haji Yob Pegawai Pembangunan Masyarakat(S44)     hashimyob@jpnin.gov.my
2 Mohd. Zulkarny bin Salleh Penolong Pegawai Pembangunan Masyarakat Gred S3-1   017-8020994 mohdzulkarny@jpnin.gov.my
3 Mohd. Nor bin Daud Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-3   012-5315370 mohdnor@jpnin.gov.my.
4 Shahrizad bin Mohd. Dahalan Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-1   012-5845691 shahrizad@jpnin.gov.my.
5 Mohd. Fazlie bin Faisol -sama-   017-2492289 fazliefaisol@jpnin.gov.my.
6 NorHarison binti Romli -sama-   019-4058620 norharison@jpnin.gov.my.
7 Meriam binti Sulaiman Pembantu Tadbir Gred N4-3   013-4508620 meriam@jpnin.gov.my.
8 Abd. Rani bin Othman Pembantu Operasi Gred N5-1   017-4866491  
DAERAH LANGKAWI – TEL:04-9558953/fax:04-9558953
1 Mashor bin Ahmad Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-3   012-4882037 mashor@jpnin.gov.my.
2 Balan a/l Muniandy Pembantu Pembangunan Masyarakat Gred S4-1   012-4023692 Tindakan Bahagian IT (HQ) permohonan melalui email bertarikh 2.2.2012.  
3 Abdullah bin Osman -sama-   017-5470836 abdullah.osman@jpnin.gov.
4 Zanira binti Bahadin -sama-   019-5181716 zanira@jpnin.gov.my.