W3C Accessibility

Text Size IncreaseSize ResetSize DecreaseSize | Color Reset Theme Blue Theme Black Theme Brown Theme

Manual & Procedur MS ISO 9001:2008 Manual & Procedur MS ISO 9001:2008

DIREKTORI
 

 Ibu Pejabat  I    JPNIN Perlis  I    JPNIN Kedah  I    JPNIN Pulau Pinang  I    JPNIN Perak  I    JPNIN N. Sembilan  I    JPNIN WP Putrajaya  I    JPNIN WP Kuala Lumpur  I    JPNIN WP Labuan  I   JPNIN Melaka  I   JPNIN Pahang  I   JPNIN Kelantan  I   JPNIN Terengganu  I   JPNIN Sabah   I   JPNIN Sarawak  I   JPNIN Selangor  I   JPNIN Johor

 

JABATAN PERPADUAN NEGARA DAN INTEGRASI NASIONAL
NEGERI KELANTAN
TINGKAT 7, WISMA PERSEKUTUAN
15200 KOTA BHARU, KELANTAN
 
TEL : 09-7416360
FAKS : 09-7483384
 
                                                                                                                   
BIL.  NAMA PEGAWAI JAWATAN SAMB NO TEL BIMBIT e-mel (@jpnin.gov.my)
1. Puan Safidah binti Abu Samah Pengarah 61 012-6954514 safidah@jpnin.gov.my
101
2. Tiada Tim. Pengarah 62 - -
102
3. Encik Rozali bin Che Mat Pen. Pegawai Tadbir (Perkhid./Pent./Kew) 63 013-9392414 -
103
BAHAGIAN PENTADBIRAN/PERKHIDMATAN
1. Puan Yasmin binti Razak Pembantu Tadbir Kanan N22 66 019-9559161 yasmin@jpnin.gov.my
013-5649886
2. Encik Muhd Zawawi bin Hassan Pembantu Tadbir (P/O) N17 69 012-9814305 zawawi@jpnin.gov.my
3. Puan Siti Fatimah binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) N17 70 013-9792038 siti.fatimah323@yahoo.com
4. Puan Zainun binti Ab Aziz Pembantu Tadbir (P/O) N17 71 019-9661242 zainun@jpnin.gov.my
5. Encik Mohd Syazman bin Hashim Pembantu Tadbir (Kew) W17 71 013-9959124 -
6. Encik Ramli bin Yusoff Pembantu Am Pejabat N4 KUP 60 014-2972522 -
09-7011391
7.  Encik Wan Mustapha bin Wan Omar Pemandu R3 60 019-3549133 -
BAHAGIAN KEWANGAN
1. Encik Abdu Wahab bin Yaacob Pembantu Tadbir Kanan W22 65 013-9658462 abdu@jpnin.gov.my
2. Puan Fauziah binti Mohd Nor Pembantu Tadbir (Kew) W22 KUP 67 017-9722524 fauziahnor@jpnin.gov.my
3.  Puan Salfarizam binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N17 68 019-9410383 salfarizam@jpnin.gov.my
BAHAGIAN OPERASI
1.  Puan Noordiana binti Muhammad  Pem. Pemb. Masy. S17 76 017-9605869 noordiana.muhammad@jpnin.gov.my
2.  Cik Rosmaini binti Ibrahim Pem. Pemb. Masy. S17 (Kontrak) 76 014-5024372 rosmaini@jpnin.gov.my
012-5639247
3.  Encik Sydina Abidin bin Abdullah Pem. Pemb. Masy. S17 (Kontrak) 75 013-9308998 sydina.abidin@jpnin.gov.my
4.  Encik Mohd Razali bin Hussin Pem. Pemb. Masy. S17 (Kontrak) 75 019-9570096 mdrazali.hussin@jpnin.gov.my
PPD KOTA BHARU
LOT 2857 A, TINGKAT 1, JALAN ABDUL KADIR ADABI, 15700 KOTA BHARU, KELANTAN
TEL : 09-7416450
FAKS : 09-7416460
1.  Encik Nazri bin Mohamed Pen. Peg. Pemb. Masy. S32 09-7416451 019-9249532 nazri@jpnin.gov.my
2.  Puan Wan Nazira binti Wan Mat @ Wan Nawi Pem. Pemb. Masy. S17 09-7416452 019-9318500 wannazirawannawi@yahoo.com
3.  Puan Masitah binti Harris Pem. Pemb. Masy. S17 09-7416457 019-9956226 masitah@jpnin.gov.my
4.  Puan Wee Chu Suan Pem. Pemb. Masy. S17 09-7416450 013-9519993 wee.chu@jpnin.gov.my
016-9869993
5.  Encik Mohd Azwan bin Mahmmood Pem. Pemb. Masy. S17 09-7416450 017-9671615 azwanperpaduan@gmail.com
6.  Puan Noriah binti Zakaria Pem. Tadbir (P/O) N22 (KUP) 09-7416450 019-9328986  noriah@jpnin.gov.my
7.  Encik Wahab bin Yusoff Pem. Am Pejabat N4 (KUP) 09-7416450 013-9063168  
PPD BACHOK
D/A TASKA PERMATA PERPADUAN PAK BADOL, 16400 BACHOK, KELANTAN
TEL : 09-7825891
1.  Encik Arjunawira bin Ahmad Pen. Peg. Pemb. Masy. S32 09-7825891 013-9391516 ajunawira@jpnin.gov.my
014-7961962
2.  Encik Mazlan bin Dollah Pem. Pemb. Masy. S17 (Kontrak) 09-7825891 017-9121601 mazlan.dollah@jpnin.gov.my
3.  Puan Fadzilawati binti Ibrahim Pem. Pemb. Masy. S17 (Kontrak) 09-7825891 019-9544850 fadzilawati@jpnin.gov.my
PPD PASIR MAS
JKR 372, JALAN PASIR MAS, 17000 PASIR MAS, KELANTAN
TEL : 09-7922370
FAKS : 09-7908355
1.  Puan Raimah binti Ismail Pen. Peg. Pemb. Masy. S32 09-7922371 017-9533840 raimah@jpnin.gov.my
2.  Cik Nur zairulniza binti Ahmad Faudzi Pem. Pemb. Masy. S17 09-7922370 012-9605100 nur_kasih_82@yahoo.com
3.  Encik Mohd Zaidi bin Deraman Pem. Pemb. Masy. S17 09-7922370 019-9477367 zaidi@jpnin.gov.my
4.  Puan Rohani binti Wan Musa Pem. Tadbir (P/O) N22 (KUP) 09-7922370 019-9873965 rohanimusa@yahoo.com
PPD TUMPAT
KOMPLEKS PERPADUAN TUMPAT, KAMPUNG TERBAK, 16200 TUMPAT, KELANTAN
TEL : 09-7255433
FAKS : 09-7255972
1.  Encik Mohd Shahrul Amrie bin Mohamad Pem. Pemb. Masy. S17 09-7255433 013-9909987 sharul@jpnin.gov.my
2.  Puan Diana binti Ahmad Mustapha Pem. Pemb. Masy. S17 09-7255433 019-9814039 diana.ahmad@jpnin.gov.my
PPD TANAH MERAH / MACHANG / JELI
JALAN PEGAWAI, 17500 TANAH MERAH, KELANTAN
TEL : 09-9502360
FAKS : 09-9552097
1.  Encik Mohd Hanif bin Mohd Hussin Pen. Peg. Pemb. Masy. S27 09-9502362 013-4684324 hanifmivec@gmail.com
2.  Encik Mazlan bin Mohamad Pem. Pemb. Masy. S22 09-9502360 014-8136487 mazlan.mohamad@jpnin.gov.my
3.  Encik Abdul Baasit  bin Mohd Nawawi Pem. Pemb. Masy. S17 09-9502361 010-908258 bazict@gmail.com
019-9183123
4.  Encik Mohd Suki bin Abdullah Pem. Pemb. Masy.  S17 09-9502360 019-9362958 songowali7927@yahoo.com
5.  Puan Normah binti Daud Pem. Pemb. Masy. S17 (Kontrak) 09-9502360 019-9829675 normah.daud@jpnin.gov.my
6.  Encik Kamarulzaman bin Hussain Pem. Tadbir (P/O) N22 (KUP) 09-9502360 019-9695919 kamarulzaman.hussain33@yahoo.com
PPD KUALA KRAI
TINGKAT 3, BANGUNAN PEJABAT KERAJAAN PERSEKUTUAN, 18000 KUALA KRAI, KELANTAN
TEL : 09-9602610
FAKS : 09-9605061
1.  Puan Azami binti Mahmood @ Ab. Rahman Pen. Peg. Pemb. Masy. S27 09-9602611 017-9033032 azami@jpnin.gov.my
2.  Encik Kasyful Asri bin Mohamed Salim Pem. Pembangunan Masyarakat S17 09-9602613 012-3757381 kasyful@jpnin.gov.my
3.  Puan Raja Ramelah binti Raja Mamat Pem. Tadbir (P/O) N22 (KUP) 09-9602610 019-9987015 raja.ramelah@jpnin.gov.my
PPD GUA MUSANG
TINGKAT 3, BANGUNAN GUNASAMA PERSEKUTUAN, 18300 GUA MUSANG, KELANTAN
TEL : 09-9120340
FAKS : 09-9120342
1.  Puan Getrude Rogers William Pem. Pemb. Masy.  S17 09-9120340 019-9000569 getrude@jpnin.gov.my
2.  Puan Fadilah binti Hassan Pem. Pemb. Masy.  S17 (Kontrak) 09-9120340 013-9829520 fadilah@jpnin.gov.my
09-9602611